Popis
Získejte moderní vzhled a lepší viditelnost vaší registrační značky s kvalitním LED osvětlením šPZ od značky Einparts, určeným speciálně pro VW Golf V (1K1) v letech výroby 2003–2009. Nové světlo nejen vylepší design zadní části vozu, ale díky vyššímu výkonu a delší životnosti LED technologie zajišťuje spolehlivé osvětlení za každého počasí a za všech podmínek.
Hlavní vlastnosti
- Moderní LED technologie – jasnější a bílejší světlo ve srovnání s klasickými žárovkami, což zvyšuje bezpečnost a dojem z vozidla
- Přesná shoda pro VW Golf V (1K1) – ideální fit bez nutnosti úprav, snadná výměna za původní osvětlení
- Odolnost a spolehlivost – komponenty navržené pro náročné podmínky na silnici, včetně vysoké vlhkosti a teplotních výkyvů
- Kompatibilní i s dalšími modely VW, Škoda, SEAT a Porsche – univerzální použití napříč více značkami a modely, jako jsou VW Lupo, VW EOS, Škoda Superb II, SEAT Leon II a různé modely Porsche (987, 997, Cayenne a další)
Ideální pro
Výměnu opotřebovaného nebo zastaralého osvětlení registrační značky v automobilech Volkswagen Golf V (1K1). Díky jednoduché instalaci a přesnému tvaru je tento díl ideální pro každého, kdo si cení kvality, designu a bezpečnosti. Skvěle se hodí i jako náhradní díl při opravách nebo modernizaci starších modelů VW a partnerů z koncernu.
LED osvětlení Einparts EP104OE je také vhodné pro vozidla z let 2003 až 2012, včetně modelů VW Golf IV, VI, VII, New Beetle, Lupo nebo VW EOS. Díky tomu je to unikátní řešení pro více modelů v jednom.
Ideální volba pro všechny majitele VW Golf V, kteří chtějí zvýšit modernost a bezpečnost svého vozu jednoduchou výměnou osvětlení šPZ na efektivní a trvanlivé LED.








