Vložka do zapalovače 12 V s pojistkou | Automax pro bezpečné připojení příslušenství

34,00 

SKU: 20127 Kategorie: , Značka:

Popis

Zajistěte si spolehlivé a bezpečné napájení vašich elektrických přístrojů ve vozidle díky vložce do zapalovače s integrovanou pojistkou od značky Automax. Tato kvalitní vložka zajišťuje stabilní přenos napětí a chrání váš přístroj i elektrickou soustavu auta před poškozením.

Hlavní vlastnosti

  • Plastový montážní konektor – odolný a spolehlivý design, který snadno zapadne do lišty zapalovače a zajistí pevné uchycení
  • Připojení kabelu pomocí pájení – zaručuje trvalé a kvalitní elektrické spojení bez rizika uvolnění nebo přerušení proudu
  • Napájecí napětí 12 V DC – přesně odpovídá standardnímu napětí v osobních automobilech, ideální pro běžné autospotřebiče
  • Vestavěná pojistka – okamžitě odpojí obvod při přetížení a chrání tak vaše zařízení i vozidlo před poškozením

Ideální pro

Bezproblémové připojení různého 12V příslušenství, jako jsou kompresory, nabíječky, chladiče nebo světelné prvky, které vyžadují stabilní a zabezpečené napájení přímo z palubní sítě.

Ideální volba pro řidiče, kteří si cení bezpečnosti i trvanlivosti a potřebují kvalitní a ověřené řešení pro rozšíření napájecích možností ve svém voze.