Nevíte co se starším vozem? Pořiďte mu elektrony

Pokud máte prostornou garáž a kromě vozu, který běžně používá vaše rodina, tam postává i nějaký automobilový dědeček, rozhodně ho nedávejte do šrotu. Naopak. Věnujte mu náležitou pozornost, opravte ho, nablýskejte a občas vyvětrejte na pořádné projížďce. Bude vypadat dokonale a skvělý dojem i vlastnosti ještě vylepšíte, pokud mu pořídíte zbrusu nové elektrony.

Lepší design i jízdní vlastnosti

Novým vozům nebo ojetinám pořízených v poslední době určitě s radostí pořídíte nablýskaná alu kola, která dělají na silnici opravdovou parádu. Vůz bude zaručeně poutat pozornost a stane se při jízdě naprosto nepřehlédnutelným. Váš zážitek z jízdy samozřejmě bude raketově stoupat, protože alu disky jsou krásné, lehké a navíc velmi kvalitní. Vůz díky nim podstatně zlepší své jízdní vlastnosti a ušetříte i za pohonné hmoty. Jenže lesknoucí se hliníková kola rozhodně nemusí být výsadou jenom těch současných vozů. Jak jsme v úvodu zmiňovali, proč si nedopřát i požitek z jízdy na nových kolech i u modelů, které obdivovali naši tátové nebo dědové?

Lada vydržela všechno

Lidé z bývalého východního bloku hodně jezdili kromě našich Škodovek také v sovětských vozech značky Lada. Když si na žigulíky vzpomenou lidé dříve narození, pohltí je většinou nostalgie a na své tehdejší miláčky nedají dopustit. Tyhle vozy s přehledem vozily i pytle s cementem, cihly nebo kámen na stavbu chaty či chalupy. Jednalo se vlastně o takového křížence osobního s nákladním vozem. No uznejte, který ze současných vozů by tohle zvládl? Máte pocit, že žádný? Asi nejste daleko od pravdy. A máte nějakého veterána žigulíka v garáži? Kupte mu nové alu kolo a pořiďte si jeho pořádné fotografie, ať se máte čím chlubit. Pokud ještě pořád nevěříte, že je to skvělý nápad, navštivte náš blog, který vás přesvědčí o tom, že alu kola dodají starším vozům tu správnou vizáž.

Nevíte co se starším vozem? Pořiďte mu elektrony
Jak se článek líbíl?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
CLOSE
CLOSE
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich