Ford – značka spojená s tradicí i dokonalostí

Ve světě automobilismu je jenom málo značek, které by se mohly pyšnit tak zajímavou historií, jako má značka Ford. Ta se začala psát už v roce 1903 a byla samozřejmě spojena se jménem zakladatele, kterým byl Henry Ford. Právě on se zasloužil o rozvoj této automobilky a také o to, že svého času patřila mezi trojici automobilek, které dominovaly světovému trhu. Ani dnes ale Ford neztrácí svou výjimečnost, stejně jako nijak neomezuje svou nabídku, která cílí na mnoho zákazníků s různými požadavky.

Jaké jsou nejznámější vozy automobilky?

Pokud se rozhodnete věnovat této značce bližší pozornost, nesetkáte se jenom se spolehlivostí a zajímavým vzhledem vyráběných vozů, ale i se zajímavou různorodostí. Vsadit můžete na ty nejmenší modely, jako je Ford Ka, popřípadě stylové hatchbacky Fiesta nebo Focus. Tím ale nabídka nekončí, jelikož náročné zájemce zaručeně uspokojí i luxusní Ford Mondeo, který svou kombinací vzhledu a jízdních vlastností zaručeně zaujme. Zklamáni ale nebudou ani milovníci větších aut, kam se řadí modely jako B-Max či C-Max, popřípadě i Kuga nebo jeden z největších modelů určených do terénu, a to Ranger.
Automobilka však cílí také na segment užitkových vozů, kde dominoval v minulosti, ale dominuje i nyní známý a vyhlášený Ford Transit. Ten je dnes k dispozici v celé řadě variant, jako například Van nebo Kombi.

I v České republice

Samozřejmostí je, že modely této značky můžete koupit i v České republice, a to u přímých prodejců. Jejich návštěva je vždy spjata s profesionalitou, kompletním představením vozu, ale i případným poradenstvím o tom, na co vůz potřebujete a jaký by pro vás byl ten pravý. Určitě stojí z zvážení využití služeb společnost MOTOL BENI a.s., a to hlavně díky třem velkým pobočkám, stejně jako díky dalším nadstandardním službám, jako je prodej ojetých vozidel, prodej náhradních dílů, nebo díky provozu asistenční služby.

Jak se článek líbíl?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
CLOSE
CLOSE