Chcete SUV a zároveň největší zavazadlový prostor?

Pokud je v současné době ve světě automobilů něco, co můžeme označit za největší hit, je to primárně bezpečnost vozů, díky čemuž jasně dominují hlavně větší modely SUV. Zároveň hraje roli také praktičnost, a to s ohledem na velikost zavazadlového prostoru. Pokud hledáte ideální kombinaci, podívejte se s námi na to nejlepší, co je aktuálně na trhu k dispozici.

Audi Q7

Velmi kvalitní automobilka, která produkuje nejenom výkonné, ale i velmi pohodlné vozy. A v segmentu SUV jí to jde více než dobře. Pokud se podíváme na velikost zavazadlového prostoru, je jeho základní objem celých 890 litrů. Problémem ale není ani jeho rozšíření sklopením zadních sedaček. A na jakou velikost? Až na 2 075 litrů. Možné zájemce však může odradit cena vozu, která je v základní verzi stanovena na 1 604 900 korun českých.

Jeep Grand Cherokee

Už dávno nejsou vozy Jeep synonymem pouze pro jízdu v náročném terénu. Pokud jde o moderní SUV, můžete si být jisti, že si skvěle poradí i s jízdou ve městě, nebo na dovolenou. A pokud toho do auta potřebujete naložit skutečně hodně, není to žádným problémem. Proč? Jelikož základní objem zavazadlového prostoru činí 782 litrů. Stejně jako u Audi si ho můžete rozšířit, a to až na 1 554 litrů. Celkem dobrým lákadlem je i cena vozu, která je v základní verzi stanovena na 1 279 600 Kč.

Volvo XC90

Pokud jde o automobily, které nadchnou jízdním komfortem, nebo nadchnou také svým výkonem, ale i tím, že zvládnou bez potíží i náročné situace, jsou to vozy Volvo. Navíc se mohou pyšnit také velmi dobrou kvalitou a životností. Platí to pochopitelně i o tomto SUV, které uzavírá trojici nejlepších s největším zavazadlovým prostorem. Jeho základní objem je 705 litrů. Pokud se rozhodnete pro sklopení sedaček, potom získáte velmi dobrých 1 868 litrů. A to vše ve voze, která dnes můžete mít již od 1 349 800 korun.

Mercedes-Benz GLE

I když na první pohled nemusí tento automobil působit atraktivně a zajímavě, stále patří do skupiny těch SUV, které jsou žádané. Může za to nejenom vyhlášená prestiž samotné automobilky, ale může za to také objem zavazadlového prostoru, který je více než dobrý. Když hledáte dostatek místa, nabídne vám Mercedes 690 litrů ve svém základním provedení. Pokud chcete více, sklopte zadní sedadla. A kolik získáte rázem? Ohromující hodnotu 2 010 litrů. Potěšující je určitě i cena vozu, která činí poměrně dobrých 1 471 360 Kč ve svém základu.

Mercedes – Benz GLS

Do pětice SUV s největším zavazadlovým prostorem se probojoval i druhý Mercedes, který pokud jde o svůj vzhled, tak určitě zaujme o mnoho více. Navíc má velmi podobné parametry s ohledem na zavazadlový prostor. Základní velikost je jenom o 10 litrů menší a tak má hodnotu 680 litrů. Když se ale rozhodnete pro rozšíření, svého kolegu s označením GLE rozhodně strčí do kapsy. Model GLS totiž nabídne celých 2 300 litrů. V rámci úvahy, který model zvolit, je nutné zohlednit i cenu. Tento automobil je totiž o něco dražší. Konkrétně je jeho základní prodejní cena 1 886 390 korun českých.

Kia Sorento

Korejské automobilky jsou v posledních letech mimořádně populární. A platí to jak v segmentu menších aut, tak i v segmentu SUV. Důvodem je nejenom jejich celkem povedený moderní vzhled, ale pochopitelně i praktičnost. Když jde o tento vůz, tak objem jeho kufru je 660 litrů v základním provedení. Nijak nezklame ani jeho rozšířená varianta, která činí neméně dobrých 1 732 litrů. Dále nesmíme opomenout, že vozy Kia nadchnou i svým poměrem ceny a výkonu. V tomto případě musíme říci, že lákadlem je cena, která se v základní verzi pohybuje jenom velmi lehce nad jedním milionem.

Škoda Kodiaq

Jsme u sedmého místa a konečně se dočkali i patrioti. Právě tuto příčku si totiž drží mladoboleslavská Škodovka, která už konečně také nabídne plnohodnotný automobil spadající do segmentu SUV. A jak si na tom stojí s ohledem na praktičnost? Základní objem zavazadlového prostoru je celkem příjemných 650 litrů. Rozhodně potěšeni však budete v případě     , kdy se rozhodnete pro jeho rozšíření. Rázem totiž získáte objem 2 065 litrů. Důvodem proč o tomto voze uvažovat ale nejsou jenom tyto parametry související s transportem věcí. Opomíjet byste neměli ani jeho cenu. V základu startuje na velmi dobré hodnotě 677 900 Kč.

BMW X5

Opět jedna z osvědčených značek, která je známá svou pohodlností a kvalitou. Konkrétně modely s označením X patří mezi skutečnou špičku. A jinak tomu není ani v tomto případě, kdy je vše doplněno také luxusním vzhledem. I když je vůz na našem osmém místě, rozhodně to neznamená, že by zklamal. Objem má stejný jako Škodovka, a to 650 litrů. U případného rozšíření počítejte s objemem 1 870 litrů. S čím je také nutné počítat, to je pochopitelně vyšší cena. Konkrétně stojí jeho základní verze 1 457 300 Kč.

Jaguar F-Pace

Ano, Jaguar zabrousil o do tohoto segmentu a nutno říci, že se mu tento krok rozhodně povedl. Když se na tento model podíváte blíže, budete ohromeni. Když ale nezůstanete jenom u vzhledu a budou vás zajímat i parametry, tak je základní objem zavazadlového prostoru 650 litrů a ten maximální 1 740. Navíc jistě zaujme i cena, jelikož ta je v základní verzi na startovní hodnotě 1 189 188 Kč, což je na jaguár celkem dobré.

Hyundai Grand Santa Fe

Tento vůz uzavírá naši desítku těch SUV s největším zavazadlovým prostorem. Je to další oblíbená korejská automobilka. Ta ve svém zavazadlovém prostoru nabídne objem 634 litrů, který je rozšiřitelný na 1 842. I když vozy této automobilky většinou lákají na nízkou cenu, toto je prémiový model, který pořídíte za celkem standardních, startovních 1 179 990 Kč.

Chcete SUV a zároveň největší zavazadlový prostor?
Jak se článek líbíl?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
CLOSE
CLOSE