Bazárna

Když chcete koupit nebo prodat automobil, náhradní díl nebo některé z různých příslušenství, jistě navštívíte některý z inzertních portálů. Podívejme se na nový inzertní bazar bazarna.cz, na kterém naleznete velké množství nabídek na prodej automobilů a příslušenství.

Inzerce na tomto serveru je zcela zdarma a nabízí vložení inzerátu do mnoha kategorií. Inzerce je tříděna přehledně do jednotlivých kategorií, filtrovat ji můžete druhu automobilu, zda se jedná o osobní automobil nebo dodávkové vozidlo. Další třídění je podle značky automobilu , lokality a ceny. Všechny nalzené nabídky můžete samozřejmě filtrovat .

bazárna.cz

bazárna.cz

U soukromé inzerce automobilů patří k nejžádanějším kategoriím BMW bazar, kde naleznete množství levných vozů třídy 3, 5 nebo X5. V inzerci také naleznete hliníková kola nebo zánovní pneumatiky. Bazar vozů Škoda nabízí inzerci všem dobře známých a oblíbených modelů Fabia, Octavia, Superb nebo prakticky zaměřený Roomster.
Pro ty, co hledají dodávku nebo přívěs doporučíme kategorii užitkových vozidel, kde naleznou dodávková vozidla a přívěsy s ještě dlouho životností. Ještě zmíním v souvislosti s létem a dovolenými rubriku karavany a obytné přívěsy. Kdo nechce nebo se mu nevyplatí pro řidší použití této kategorie automobilů kupovat nový automobil nebo přívěs, může se podívat na nabídku levných obytňáků a přívěsů.

Jak podat inzerát?

V pravém horním rohu nalezneme tlačítko vložit inzerát. Po kliknutí na tlačítko se nám zobrazí formulář pro vložení bezplatného inzerátu.
Klikněte na rozevírací seznam oblast a vyberte si rubriku, které se váš inzerát týká. Zvolte osobní auta a z rozevíracího seznamu kategorie vybete konkrétní značku. V položce region vyberte oblast, odkud jste, kde vás případný zájemce zastihne. Poté vyberete, zda se jedná o nabídku nebo poptávku, napište nadpis inzerátu a dobu jeho platnosti.
Další textové pole je text inzerátu, kde napíšete jeho znění. Ke svému inzerátu můžete vložit i fotografii. Nezapomeňte uvést cenu, která je povinná. Pokud chcete uvést cena dohodou, vepište do kolonky cena 0 (nula).
Následně stačí doplnit kontaktní údaje a zaškrtnout políčko se souhlasem s obchodními podmínkami, následně jen stačí kliknout na tlačítko vložit inzerát, které je v pravém dolním rohu.

Je to snadné a rychlé. Pokud procházíte inzeráty nebo chcete prodat, navštivte bazarna.cz.

Bazárna
Jak se článek líbíl?
CLOSE
CLOSE
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich